VŠE ALUMNI HOMECOMING

Největší absolventská událost v historii VŠE je za námi a my moc děkujeme za to, že jste opět zavítali na půdu vaší alma mater.  

VŠE Alumni Homecoming jsme se pro vás rozhodli uspořádat, abyste se mohli opět shledat se svými bývalými spolužáky a zažít chvíle plné vzpomínek, radosti, zajímavých diskuzí a kulturních vystoupení.  

V rámci eventu jste si mohli společně s rodinou užít bohatý program, během kterého jste se mohli mimo jiné účastnit mnoha poutavých přednášek od předních českých speakerů jako například Martina Jahna, Simony Kijonkové, Paula Cejky, Kariny Kubelkové a mnoha dalších. Měli jste tak jedinečnou šanci dozvědět se vše o jejich kariérních zkušenostech a osobních poznatcích. Každý z nich měl připravené naprosto unikátní téma, které se dotýkalo jejich oboru a vystudované fakulty a bylo vždy plné zajímavých informací. Tyto exkluzivní přednášky obsahovaly také spoustu networkingu a mnohdy rozpoutaly i velice živou diskuzi. 

Během Homecomingu probíhal také veletrh MPA/MBA programů, díky kterým se můžete celoživotně vzdělávat, a to i po ukončení vašeho studia. Mimo to pro vás Centrum informatiky ve spolupráci s knihovnou a archivem VŠE přichystalo výstavu historických předmětů z VŠE a prohlédnout jste si mohli i samotnou budovu Vysoké školy ekonomické v Praze. 

Věříme, že si každý z vás našel na této akci to, co ho opravdu zajímalo, a užil si chvíle strávené se svými bývalými spolužáky naplno.  

Ještě jednou vám moc děkujeme za účast na VŠE Alumni Homecomingu a těšíme se na opětovné shledání s vámi.