VŠE Alumni Golf Tour

Pro absolventy VŠE pravidelně pořádáme golfový turnaj. Součástí akce je také doprovodný program se soutěžemi o zajímavé ceny, catering zajišťovaný přímo na golfovém hřišti a profesionální fotografování v průběhu celého dne. Na závěr akce následuje vyhlášení vítězů a předání cen.

První golfový turnaj proběhl 28. května 2022 na hřišti Golf & Country Club Hodkovičky, kterého se mohli zúčastnit absolventi vlastnící zelenou kartu zcela zdarma. Záznam z prvního ročníku Alumni Golf Tour 2022 naleznete zde.

Druhý ročník VŠE Alumni Golf Tour proběhne 17. června 2023 na golfovém hřišti Golf Club Mstětice. Samotný golfový turnaj pro hráče se zelenou kartou proběhne podle golfových pravidel, soutěžního řádu České golfové federace a místních pravidel. Soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích, které budou rozděleny podle pohlaví a výše HCP. Bodovat se bude podle systému Stableford. Turnaj je vypsaný na webových stránkách ČGF, kde naleznete bližší informace týkající se pravidel turnaje.

V rámci druhého ročníku bude nově možná účast i pro začátečníky bez vlastnictví zelené karty, kteří se budou moci zúčastnit golfové akademie, kde projdou všemi aspekty hry. Seznámí se základními údery na driving range, chippingu a puttingu. V průběhu akce se dále seznámí s golfovým vybavením, prohlédnou si hřiště a jeho části a zároveň poznají základy pravidel golfové hry. Účastníkům bude poskytnuto golfové vybavení a neomezené drivingové míčky. Golfovou akademii povedou profesionální trenéři a bude zakončena puttovací soutěží.

Přihlašování na druhý ročník Alumni Golf Tour probíhá zde.