VŠE Alumni Golf Tour

Pro absolventy VŠE pravidelně pořádáme golfový turnaj známý jako VŠE Alumni Golf Tour. Součástí akce je také doprovodný program se soutěžemi o zajímavé ceny, catering zajišťovaný přímo na golfovém hřišti a profesionální fotografování v průběhu celého dne. Na závěr akce následuje vyhlášení vítězů a předání cen.

První golfový turnaj proběhl 28. května 2022 na hřišti Golf & Country Club Hodkovičky, kterého se mohli zúčastnit absolventi vlastnící zelenou kartu, a to zcela zdarma. Záznam z prvního ročníku Alumni Golf Tour 2022 naleznete zde.

Druhý ročník VŠE Alumni Golf Tour proběhl dne 17. června 2023 na golfovém hřišti Golf Club Mstětice. Samotný golfový turnaj pro hráče se zelenou kartou proběhl podle golfových i místních pravidel a soutěžního řádu České golfové federace. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích, které byly rozděleny podle pohlaví a výše HCP. Bodovalo se podle systému Stableford. Turnaj je vypsaný na webových stránkách ČGF.

V rámci druhého ročníku VŠE Alumni Golf Tour byla nově vítaná účast i pro začátečníky a hráče bez zelené karty, kteří se mohli zúčastnit golfové akademie. V rámci akademie si vyzkoušeli základní údery na driving range, chippingu a puttingu, v průběhu akce se dále seznámili s golfovým vybavením, prohlédli si hřiště a poznali základní golfová pravidla. Účastníkům bylo poskytnuto golfové vybavení a neomezené drivingové míčky. Golfovou akademii vedli profesionální trenéři a byla zakončena puttovací soutěží.

Absolventské centrum VŠE pro Vás aktuálně připravuje již třetí ročník oblíbeného golfového turnaje. Akce se uskuteční v neděli 2. června 2024. Podrobnosti o místě, programu i registracích budou brzy dostupné na našem webu alumni.vse.cz. Pro účast na akci nemusíte být zkušení hráči, na místě bude opět k dispozici golfová akademie s profesionálními trenéry. Srdečně Vás zveme k účasti! 🏌️⛳️