Základní informace

Absolventský portál VŠE je komunikační a kontaktní platforma, na které primárně budujeme síť absolventů VŠE. Slouží především k udržení kontaktu s Vaší alma mater a Vašimi spolužáky. Zároveň podporuje spolupráci s učiteli a studenty na VŠE. Můžete se zde také registrovat na nejrůznější odborné, společenské, kulturní i sportovní akce, které pro Vás připravujeme.

Nabízíme vám možnost bezplatné registrace, která Vám umožní registrovat se na nejrůznější odborné, společenské, kulturní i sportovní akce, které pro Vás připravujeme. Zároveň zde můžete najít ostatní absolventy včetně svých spolužáků, a kontaktovat je pomocí zpráv. V elektronické databázi VŠE je nyní již přes 40 000 z vás. Díky nastavení Absolventského portálu Vám neunikne žádná novinka, pravidelně od nás budete dostávat informace o dění na VŠE, nabídce kurzů a dalším vzdělávání a pozvánky na akce.

Výhody registrace v Absolventském portálu VŠE:

  • budete dostávat přednostní informace a pozvánky na odborné, společenské i kulturní akce školy a fakult pořádané výhradně pro absolventy VŠE*
  • budete dostávat přednostní informace a pozvánky na akce pořádané školou či fakultami pro odbornou i širokou veřejnost (např. vystoupení význačných osobností na půdě VŠE, odborné konference apod.)*
  • přednostně se dozvíte o nabídce kurzů pro veřejnost a kurzů celoživotního vzdělávání*
  • v databázi můžete na základě různých filtrů vyhledávat své spolužáky a kontaktovat je prostřednictvím zpráv

v závislosti na Vašem aktuálním nastavení v osobním účtu absolventa (po registraci v sekci Správa profilu – Zasílané novinky)