Základní informace

Vítejte na stránkách Absolventského centra VŠE. Jsme jednou z prvních veřejných vysokých škol v České republice, která v roce 2011 začala pracovat na dlouhodobé a kompaktní spolupráci s absolventy. Vznik Absolventského centra VŠE (původně Klub absolventů VŠE), tak byl logickým krokem k prohloubení vztahů s absolventy.

Hlavním cílem Absolventského centra VŠE je nabídnout vám, absolventům, možnost být součástí školy i po ukončení studií a také vám umožnit častější a zároveň přínosný kontakt s alma mater. Nabízíme vám možnost bezplatné registrace do Absolventského portálu, kde můžete najít své spolužáky, kontaktovat je pomocí zpráv nebo se například zaregistrovat na akce, které pro vás pravidelně připravujeme. V elektronické databázi VŠE je nyní již přes 40 000 z vás.

Uvědomujeme si důležitost péče o síť absolventů a vážíme si toho, že zůstáváte s VŠE v kontaktu.

Výhody registrace v Absolventském portálu VŠE:

• budete dostávat přednostní informace a pozvánky na odborné, společenské i kulturní akce školy a fakult pořádané výhradně pro absolventy VŠE*
  • budete dostávat přednostní informace a pozvánky na akce pořádané školou či fakultami pro odbornou i širokou veřejnost (např. vystoupení význačných osobností na půdě VŠE, odborné konference apod.)*
  • přednostně se dozvíte o nabídce kurzů pro veřejnost a kurzů celoživotního vzdělávání*
  • v databázi můžete na základě různých filtrů vyhledávat své spolužáky a kontaktovat je prostřednictvím zpráv

v závislosti na Vašem aktuálním nastavení v osobním účtu absolventa (po registraci v sekci Správa profilu – Zasílané novinky)