Uniqway: carsharing pro absolventy VŠE


Absolventi VŠE nyní mohou využít carsharing Uniqway.

 

Uniqway auta jsou vhodným parťákem pro jakoukoliv příležitost, můžete si v nich například v klidu a pohodlí dojet do práce, půjčit si je na pracovní cestu, na nákup nebo na výlet/dovolenou s přáteli či rodinou, a to za velmi příznivé ceny.

Registrace je bez jakýchkoliv poplatků. Hned po registraci můžete využít pestrou flotilu o 38 vozech (ŠKODA FABIA, SCALA, CITIGOe iV a dokonce si můžete vyzkoušet i zbrusu novou ŠKODA ENYAQ iV). 

Všechna auta jsou nejen ve výborném stavu díky pravidelnému čištění a dezinfikování, ale také skvěle vybavená. Najdete v nich parkovací senzory s kamerami, klimatizaci, vyhřívané sedačky a nabíjecí kabely pro všechny typy telefonů. Na objednání si navíc můžete nechat na střechu auta připevnit rakev nebo nosiče na kola.

Vozy jsou dostupné v zónách po celé Praze, dále pak na Kladně a v Mladé Boleslavi. Parkování aut v Praze je zdarma. V případě komplikací je k dispozici bezplatná infolinka, která funguje 24/7. Všechna auta jsou pojištěná, spoluúčast činí 1 %, minimálně však 1 000,-Kč.

Jak to funguje?

Více informací najdete na stránkách www.uniqway.cz nebo se zastavte v kanceláři přímo na VŠE (vedle vchodu do RB101).