Zpravodaj

Léto 2022

Absolventské centrum VŠE představuje nové vydání letního Zpravodaje, ve kterém se nachází to nejzajímavější z dění na VŠE v letním semestru 2022 a samozřejmě nechybí ani highlighty za jednotlivé fakulty. Naleznete zde například nový Průvodce světem absolventů a možnosti spolupráce s alma mater, reportáže z proběhlých akcí či články o novém vedení VŠE a zvolení doc. Petra Dvořáka do funkce rektora. Aktuální informace, pozvánky na akce a mnoho dalšího je možné průběžně sledovat i na Absolventském webu či v LinkedIn skupinách: Absolventi VŠEAlumni VŠE. Zpravodaj ve formátu .pdf naleznete na následujícím odkazu zde.

 

Zima 2022
K dispozici je nové vydání časopisu pro absolventy Zpravodaj, ve kterém se opět dozvíte o proběhlých i plánovaných akcích v tomto roce, změnách v organizačním uspořádání RPC VŠE nebo například o vzniku nového VŠE Family Business Clubu. Newsletter jako obvykle zahrnuje i zajímavosti a události z jednotlivých fakult. Časopis ve formátu .pdf naleznete zde.

 

Léto 2021
Vysoká škola ekonomická v Praze si uvědomuje důležitost udržení kontaktu s absolventy, a proto pro Vás Alumni & Corporate Relations. spolu s fakultami několikrát do měsíce připravují přednášky na půdě Vaší alma mater již od roku 2014. Přehled předchozích Absolventských střed, na které jsme Vás pozvali, naleznete zde. Máte zájem také pro své spolužáky uspořádat přednášku? Napište nám na email absolventi@vse.cz.

Více podrobností se můžete dočíst v tomto vydání zpravodaje, který je ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Zima 2020
Pozvěte své přátele do nového Absolventského portálu. Hledáte v databázi absolventů vaše spolužáky, kamarády či ztracenou lásku a nemůžete někoho najít? Dejte vědět ostatním i vy o novém Absolventském portálu. Můžete jim poslat jednoduchým způsobem pozvánku, stačí pouze zadat jejich email – klepněte zde. Více podrobností se můžete dočíst v tomto vydání zpravodaje, který je ke stažení ve formátu .pdf zde.


Léto 2020
Představujeme Vám nový Absolventský portál VŠE! Více podrobností se můžete dočíst v tomto vydání zpravodaje, který je ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Zima 2019
V tomto čísle se můžete dočíst podrobnosti o chystaných Absolventských středách, které jsou každou středu od 18:00 na VŠE. Na Absolventském večeru VŠE (9. listopadu) se zimní vydání zpravodaje rozdávalo i v tištěné podobě. Časopis je ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Léto 2019 
V roce 2019 se uskuteční další Absolventský večer VŠE, který se bude konat v sobotu 9. listopadu 2019, více se dozvíte v tomto čísle zpravodaje. Časopis je ke stažení ve formátu .pdf zde.


Zima 2018
V tomto čísle se můžete dočíst podrobnosti o chystaných Absolventských středách, které jsou nyní dvakrát do měsíce. Na Absolventském večeru VŠE (10. listopadu) se zimní vydání zpravodaje rozdávalo i v tištěné podobě. Časopis je ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Léto 2018
V roce 2018 se uskuteční první Absolventský večer VŠE, který se bude konat v sobotu 10. listopadu 2018, více se dozvíte v tomto čísle zpravodaje. Časopis je ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Zima 2017
Během akce Den s VŠE byl rozdáván zpravodaj v tištěné formě. Pro ty, kteří se Dne s VŠE neúčastnili, je i ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Léto 2017

V tomto vydání časopisu se můžete dočíst, co se stalo v uplynulém akademickém roce 2016/2017. Také se můžete dočíst o sportovních i vzdělávacích kurzech, na které se mohou přihlásit i absolventi. Časopis je ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Zima 2016 
Během akce Den s VŠE byl rozdáván zpravodaj v tištěné formě. Pro ty, kteří se Dne s VŠE neúčastnili, je i ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Léto 2016
V tomto čísle se můžete dočíst podrobnosti z letního semestru akademického roku 2015/2016. VŠE  zahájila řadu nových zajímavých projektů. V lednu proběhl na VŠE první ročník veletrhu pražských veřejných vysokých škol. V lednu byly také otevřeny čtenářské koutky, které díky partnerství VŠE, vydavatelství Economia a společnosti KPMG denně nabízejí tištěné Hospodářské noviny. V rámci absolventských aktivit se v březnu vůbec poprvé sešel klub absolventů VŠE žijících v Rakousku. Podnikatelský akcelerátor xPORT VŠE v květnu uspořádal nultý ročník Startup Festivalu určený nadějným podnikatelským projektům a zájemcům o ně. Zpravodaj je Vám ve formátu .pdf k dispozici zde. Na další číslo se můžete v tištěné podobě těšit na podzim na Dni s VŠE v sobotu 12. listopadu.

 

Zima 2015 
Den s VŠE byl v roce 2015 přesunut zpět na zimní termín. Během akce byl rozdáván zpravodaj v tištěné formě. Pro ty, kteří se Dne s VŠE neúčastnili, je i ke stažení ve formátu .pdf zde. V zimním čísle Zpravodaje ZIMA 2015 se můžete dozvědět o novinkách na VŠE i na jednotlivých fakultách.

 

Léto 2015 
V letním čísle věnovaném Dnu s VŠE se můžete dočíst podrobnosti o novém projektu xPORT Business Accelerator, který pomáhá podnikatelské nápady přetavit do produktu. Zpravodaj je Vám ve formátu .pdf k dispozici zde.

 

Zima 2014 
V uplynulém roce jsme připravili mnoho tradičních i jedinečných příležitostí pro setkání s absolventy. Mezi tradičními akcemi nechyběl Den s VŠE, Ples VŠE a v závěru podzimu „absolventské středy“. Tento ročník cyklu středečních přednášek, na které jednotlivé fakulty zvou významné odborníky z praxe, byl zvláště úspěšný. Významných událostí se dočkáme i v příštím roce. Již v lednu 2015 otvíráme podnikatelský akcelerátor xPORT VŠE Business Accelerator. O tomto projektu i dalších novinkách z VŠE si přečtete na následujících stranách Zpravodaje, který je ve formátu .pdf k dispozici zde.

 

Léto 2014 
Speciální letní číslo, které je opět věnované odbornému a společenskému setkání absolventů Den s VŠE. Můžete se dočíst podrobnosti o novém vedení Vaší Alma mater. Dozvědět se také můžete novinky o každé fakultě i akcích, které pro absolventy chystáme v dalším semestru. Zpravodaj je Vám ve formátu .pdf k dispozici zde.

 

Zima 2013 
Přinášíme Vám další číslo Zpravodaje pro absolventy. V časopisu se dozvíte o zajímavých akcích, které jsme pro Vás připravili i které chystáme na následující semestr. Zpravodaj je Vám ve formátu .pdf k dispozici zde.

 

Léto 2013 
Speciální letní číslo, které je věnované odbornému a společenskému setkání absolventů Den s VŠE při příležitosti 60. let výročí od založení VŠE. Dozvědět se můžete novinky o každé fakultě i akcích, které pro absolventy chystáme v dalším semestru. Zpravodaj je Vám ve formátu .pdf k dispozici zde.

 

Zima 2012 
Zpravodaj pro absolventy je již tradiční publikací informující o dění na Vysoké škole ekonomické v Praze. Naleznete v něm informace o minulých akcích a zároveň pozvánku na společenské události a aktivity plánované v tomto roce. Věřím, že kontakt s VŠE navážete právě v roce 2013, kdy Vaše Alma Mater slaví 60 let výročí od svého založení. Zpravodaj je ve formátu .pdf k dispozici zde.


Léto 2012 
Připravili jsme pro Vás další číslo Zpravodaje pro absolventy. I tentokrát se dozvíte o zajímavých akcích, které jsme pro Vás připravili i které chystáme na následující semestr. Zpravodaj je Vám ve formátu .pdf k dispozici zde.

 

Zima 2011
Druhé číslo Zpravodaje si v elektronické verzi můžete přečíst nebo stáhnout zde. Přejeme příjemné čtení.

 

Léto 2011 
Historicky prvního číslo Zpravodaje pro absolventy (nebo-li alumni newsletteru) je ke stažení zde.