VŠElympiáda

Rádi bychom vás pozvali na novou akci spojenou s tradičním rektorským sportovním dnem tzv. VŠELYMPIÁDU. Den plný nejrůznějších sportovních aktivit, dobré nálady a endorfinů proběhne ve středu 25. dubna na kolejích Jarov.

Na své si přijdou vyznavači kolektivních i individuálních sportů. Vybírat mohou z následujících aktivit: beachvolejbal, volejbal, basketbal, in-line bruslení, turistika, florbal, fotbal, kruhový trénink, tanec, sjezd Sázavy, tenis nebo badminton. Zájemci se mohou přihlásit u garantů jednotlivých sportovních aktivit.

 

VŠElympiáda – soutěž týmů v zábavných disciplínách 16:00 – 18:30. Může se zúčastnit každý, ale pokud chcete vyhrát, tak vytvořte čtyřčlenný tým a pojď do toho naplno.

Zahrají studentské kapely ENDING a HIGHLIGHTS, uvidíte souboj siláků z každé fakulty, můžete si vyzkoušet slaňování koleje, ochutnáte originální VŠE drink, můžete si vyzkoušet zábavné sportovní disciplíny, celé odpoledne bude hrát rezidentní DJ z VŠE (DJ Diplomatiq), uvidíte aerobic a rock & roll show v podání mistrů světa.

Více se o akci dozvíte zde: www.vselympiada.cz