VŠE spolupracuje s Univerzitou Konštantína Filozofa v Nitře

Dne 30. května 2023 dorazila na naši univerzitu zahraniční návštěva ze Slovenska, a to přímo z Univerzity Konštantína Filozofa v Nitře. Mgr. Katarína Markovová uskutečnila svou cestu do Prahy v rámci programu ERASMUS+. Její pobyt v České republice trval jeden týden a v rámci navázání nové spolupráce se rozhodla zajet se podívat i na naší Vysokou školu ekonomickou v Praze. 

V rámci své návštěvy jí zástupkyně Absolventského centra provedly celou univerzitou a poskytly jí veškeré informace týkající se nejen samotného centra, ale také kompletní agendy AC a všech nadcházejících akcí pro naše milé absolventy, mezi které patří například Absolventské středy, Homecoming, či Golf Tour. V rámci společné diskuze byl zmíněn i Absolventský portál VŠE, který centru umožňuje komunikovat s bývalými studenty a informovat je o všem, co se na naší univerzitě děje. 

Na konci této příjemné návštěvy nám byl předán dar rektora univerzity v Nitře. 

Nesmírně si ceníme této nové spolupráce a doufáme, že budeme mít tu čest přivítat na půdě naší Vysoké školy ekonomické i další delegace ze zahraničí.