Třetí ročník VŠE Golf Tour se koná již 2. 6. 2024!

Připojte se k nezapomenutelnému zážitku na třetím ročníku oblíbeného eventu VŠE Golf Tour! 

Kdy? 2. června 2024 v 10:00 

Kde? Golf Resort Black Bridge 

Kdo? Absolventi a studenti VŠE vlastníci zelenou kartu či nadšení začátečníci a zájemci o golf, kteří by si rádi tento sport vyzkoušeli v rámci golfové akademie. 

Nabízíme nejen den plný networkingu a zábavy, ale také unikátní šanci zahrát si s ostatními účastníky, přáteli VŠE. 

Pro začátečníky a zájemce o golf máme připravenou golfovou akademii, ve které si projdete všechny aspekty hry. Naučíte se základní údery na driving range, chipping a putting a seznámíte se s golfovým vybavením a pravidly hry. Golfovou akademii povedou profesionální trenéři a závěrem akademie bude soutěž v puttování. 

Pro hráče se zelenou kartou pak máme připravený turnaj podle golfových pravidel s bodováním podle systému Stableford. Soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích které budou rozděleny podle pohlaví a výše HCP. Můžete se těšit i na doprovodné soutěže „longest drive“ a „nearest to pin“. 

Ať už jste z Prahy nebo z druhého konce republiky, pro všechny účastníky je možnost zařídit si ubytování v hotelu přímo v areálu golfového resortu. Pro rodiče bude připraven speciální program pro děti, abyste si mohli užít den bez starostí. 

Záštitu nad akcí přijal osobně rektor VŠE, pan docent Petr Dvořák, který také předá ceny vítězům. Neváhejte a přijďte si užít den plný zábavy, nových kontaktů a potěšení ze hry! 

Do letošního ročníku se mohou přihlásit i aktuální studenti VŠE. Pro registraci na akci je však nejprve zapotřebí si vytvořit profil v Absolventském portálu.

Akce je zpoplatněna částkou 550 Kč za účastníka. V této ceně je zahrnuto startovné, vstup na hřiště, catering a drivingové míčky.

Druhý ročník VŠE Alumni Golf Tour se uskutečnil v červnu minulého roku v Golf Club Mstětice. Reportáž z předešlého ročníku naleznete na následujícím odkazu. 

 Více informací o celé akci, včetně možnosti registrace, najdete v Absolventském portálu. 

 

Jménem Absolventského a Eventového centra VŠE se těšíme na Vaši účast.