Titulem Ing. to nekončí: nabídka MBA programů na VŠE 2024/2025

Titulem Ing. to pro vás nekončí, představujeme aktuální nabídku MBA programů, které můžete na VŠE studovat. Nabízené programy se vyznačují širokou škálou specializací a moderním přístupem k výuce, který kombinuje teorii s praxí. Věříme, že v nabídce najdete program, který vám pomůže dosáhnout vašich profesních cílů.

Z jakých MBA programů můžete vybírat?

Francouzsko-český program MBA_MAE

Roční program MBA_ Master Management et Administration des Entreprises realizuje VŠE ve spolupráci s iaelyon, School of Management (absolventi získávají diplom MBA akreditovaný VŠE a francouzský státní diplom Master 2). Výuka 15 odborných modulů proběhne od září 2024 do března 2025. Uzávěrka přihlášek je 9. června 2024, školné je 80 000 Kč.

MBA Nemovitosti a jejich oceňování

Cílem programu MBARE je poskytnout účastníkům znalosti potřebné pro činnost odborníka na trhu s nemovitostmi. Studium je určeno pro developery, investory, znalce v oboru oceňování nemovitostí. Program je zaměřený na studium v celém spektru nemovitostí v mezinárodním i českém kontextu. MBARE je mezinárodně uznávaný program, výuka probíhá v češtině, některé přednášky jsou v angličtině. Pokud vás zajímají investice do nemovitostí, development a oceňování nemovitostí – potom je program přesně pro vás.

Přihlášku je možné podat do 15. 9. 2024.  Zahájení výuky 7. běhu MBARE 1. 11. 2024.

Executive MBA 2024-2026

Zvažujete vy, vaši kolegové či známí další vzdělávání? Láká vás inspirativní mezinárodní kolektiv? Přihlašte se do anglického programu Executive MBA, jediného MBA programu v ČR s trojitou akreditací AACSBA, EQUIS a AMBA. Program je zaměřen na rozvoj strategického myšlení, analytických schopností a leadershipu. Klademe důraz na maximální propojení s praxí a podporu inovativnosti. Během 2 let potkáte mnoho zkušených lektorů i manažerů z více jak 10 zemí a v průměru s 13 lety pracovních zkušeností.

Tento třísemestrální transformační program je zaměřen na datovou analytiku a propojuje teorii s praxí. Nabízí práci na reálných projektech ve spolupráci se SCET UC Berkeley a odborníky z partnerských firem. Kromě akademických znalostí a praktických dovedností klade důraz na budování profesních kontaktů. Absolventi často postupují na klíčové manažerské pozice. Chci ovládnout data.

Nevybrali jste si?
Informace o dalším exekutivním vzdělávání a kurzech pro veřejnost na VŠE najdete zde. Můžete si vybrat z celé škály vzdělávacích programů z jednotlivých fakult, které vám pomohou otevřít nové perspektivy a kariérní příležitosti.