Titulem Ing. to nekončí: nabídka MBA programů na VŠE 2024/2025

Titulem Ing. to pro vás nekončí, představujeme aktuální nabídku MBA programů, které můžete na VŠE studovat. Nabízené programy se vyznačují širokou škálou specializací a moderním přístupem k výuce, který kombinuje teorii s praxí. Věříme, že v nabídce najdete program, který vám pomůže dosáhnout vašich profesních cílů.

Z jakých MBA programů můžete vybírat?

Francouzsko-český program MBA_MAE

Roční program MBA_ Master Management et Administration des Entreprises realizuje VŠE ve spolupráci s iaelyon, School of Management (absolventi získávají diplom MBA akreditovaný VŠE a francouzský státní diplom Master 2). Výuka 15 odborných modulů proběhne od září 2024 do března 2025. Uzávěrka přihlášek je 20. května 2024, školné je 80 000 Kč.

Den otevřených dveří se koná 16. dubna od 17,00 online (Kliknutím se připojíte ke schůzce) a od 17,30 prezenčně na RB546.

MBA Nemovitosti a jejich oceňování

Cílem programu MBARE je poskytnout účastníkům znalosti potřebné pro činnost odborníka na trhu s nemovitostmi. Studium je určeno pro developery, investory, znalce v oboru oceňování nemovitostí. Program je zaměřený na studium v celém spektru nemovitostí v mezinárodním i českém kontextu. MBARE je mezinárodně uznávaný program, výuka probíhá v češtině, některé přednášky jsou v angličtině. Pokud vás zajímají investice do nemovitostí, development a oceňování nemovitostí – potom je program přesně pro vás.

Připravujeme Den otevřených dveří dne 12. 4. 2024. Přihlášku je možné podat do 15. 9. 2024.  Zahájení výuky 7. běhu MBARE 1. 11. 2024.

Executive MBA 2024-2026

Zvažujete vy, vaši kolegové či známí další vzdělávání? Láká vás inspirativní mezinárodní kolektiv? Přihlašte se do anglického programu Executive MBA, jediného MBA programu v ČR s trojitou akreditací AACSBA, EQUIS a AMBA. Program je zaměřen na rozvoj strategického myšlení, analytických schopností a leadershipu. Klademe důraz na maximální propojení s praxí a podporu inovativnosti. Během 2 let potkáte mnoho zkušených lektorů i manažerů z více jak 10 zemí a v průměru s 13 lety pracovních zkušeností.

Tento třísemestrální transformační program je zaměřen na datovou analytiku a propojuje teorii s praxí. Nabízí práci na reálných projektech ve spolupráci se SCET UC Berkeley a odborníky z partnerských firem. Kromě akademických znalostí a praktických dovedností klade důraz na budování profesních kontaktů. Absolventi často postupují na klíčové manažerské pozice. Přihlaste se do 1. dubna 2024. Chci ovládnout data

Nevybrali jste si? Informace o dalším exekutivním vzdělávání a kurzech pro veřejnost na VŠE najdete zde.  Můžete si vybrat z celé škály vzdělávacích programů z jednotlivých fakult, které vám pomohou otevřít nové perspektivy a kariérní příležitosti.