Reportáž z akce: VŠE Alumni Bowling 14. února

Dne 14. února 2024 se konal již druhý ročník oblíbeného VŠE Alumni Bowling pořádaný Absolventským centrem Vysoké školy ekonomické v Praze. Akce se konala v prostorech Xbowling Žižkov a byla věnována absolventům bakalářského, magisterského a doktorského studia. Během večera se sešlo téměř 100 bývalých studentů VŠE, kteří měli možnost znovu navázat kontakty, sdílet své profesní i osobní zkušenosti a užít si společně skvělý bowlingový zážitek. Akce byla pro absolventy VŠE zdarma.

Registrace probíhala předem prostřednictvím online formuláře a umožnila tak organizátorům vytvořit vyvážené týmy, což posílilo networkingový charakter akce. Účastníci měli možnost projevit své dovednosti v bowlingu a zároveň si vytvořit nové profesní kontakty. Celý večer byl plný zábavy, soutěživosti a přátelské atmosféry. Součástí žižkovského Xbowlingu je kromě šesti bowlingových drah také restaurace s barem, kde si mohli hráči v průběhu celého večera objednávat pití i něco na zub.

Během celé akce byl přítomný profesionální fotograf a byly pořizovány také audiovizuální záznamy. Fotografie byly po akci zaslány účastníkům a zároveň budou využity k propagačním účelům. Absolventi byli o této skutečnosti informováni předem a prostřednictvím registrace zároveň vyjádřili svůj souhlas s pořizováním těchto záznamů.

Absolventi se na místě začínali scházet od 18 hod a první hra byla odstartována v 18:30 uvítacím proslovem Ing. Terezy Jiříkové, vedoucí Absolventského centra VŠE. V rámci večera proběhla celkem čtyři kola her, přičemž poslední hra začínala ve 21:30. Po každém kole byli vyhlášeni tři nejlepší hráči, kteří byli odměněni trofejí, lahví šampaňského a bonboniérou. Na samotném závěru večera se slova ujal ředitel  Alumni & Corporate Relations, Ing. Mgr. Martin Rey, který všem zúčastněným poděkoval a pozval je na nadcházející plánované akce.

Celý tým Absolventského centra VŠE děkuje všem absolventům za jejich aktivní účast a pozitivní energii, kterou do večera přinesli. Věříme, že i druhý ročník VŠE Alumni Bowlingu přispěl k posílení komunity bývalých studentů Vysoké školy ekonomické v Praze a že si účastníci večer užili. Pro další informace o akcích a aktivitách Absolventského centra VŠE sledujte naše webové stránky alumni.vse.cz a v případě dotazů či připomínek nás neváhejte kontaktovat na e-mailu alumni@vse.cz.

Rádi bychom vás pozvali i na některé konkrétní akce, které pro vás aktuálně připravujeme. V neděli 2. června se uskuteční 3. ročník VŠE Alumni Golf Tour, také se můžete těšit na nový event s názvem Pub Quiz, o kterém se brzy dozvíte více informací. Těšíme se na setkání i na Absolventských středách a dalších akcích, které vás, naše absolventy, pravidelně připravujeme.