Odborná konference Rozvoj a inovace finančních produktů, 2. února 2024

S radostí zveme naše absolventy na již 12. ročník odborné konference s názvem Rozvoj a inovace finančních produktů, která proběhne v pátek 2. února 2024. Akce je pořádána Fakultou financí a účetnictví a bude probíhat od 9:00 do 15:30 ve Vencovského aule na Vysoké škole ekonomické v Praze. 

Tématem letošního roku bude Udržitelnost a inflace. Celá tato akce bude zaměřena zejména na aktuální otázky změn na finančních trzích, způsobených vývojem inflace, energetickou krizí a dalšími faktory jako stárnoucí populací nebo snahami v oblasti udržitelnosti a využívání kryptoměn.  

Na konferenci zavítá také spousta zajímavých řečníků, kteří přednesou svůj názor týkající se této problematiky. Mezi řečníky jsou např. zástupce České národní banky, ředitel Národní rozvojové banky nebo zástupce Komerční banky.  

Tato odborná konference je určena především pro absolventy VŠE, a to nejen pro pracovníky bank, penzijních a investičních společností, obchodníky s cennými papíry, organizace působící v oblasti ochrany spotřebitele, ale také pro ty, kteří se rádi dozví něco nového o současných trendech ze světa financí. 

Zájemci o účast na této konferenci se mohou registrovat na https://registrace.finance-edu.vse.cz/. Občerstvení bude zajištěno cateringovou společností Vyšehrad a bude k dispozici po celý den.  

Více informací, včetně předběžného programu, se dozvíte zde.   

Vaše alma mater se na Vás již těší.