Nový univerzitní hokejový tým VŠE

Přichází chvíle, kdy VŠE zakládá nový hokejový tým, který bude reprezentovat školu v Univerzitní lize ledního hokeje (ULLH). S touto novou kapitolou v univerzitním sportu přicházíme s výzvou k vám, našim absolventům, abyste se stali „klíčovými hráči“ a pomohli nám vybrat jméno, které bude nesmírně důležité pro náš hokejový tým.

VÁŠ NÁZOR PRO NÁS ZNAMENÁ HODNĚ… 

Absolventi jsou totiž nedílnou součástí každé univerzity, a proto vás zveme k účasti na rozhodovacím procesu a společnému hledání jména, které bude odrazem charakteru, ducha a tradic naší milované VŠE. Vaše hlasování nám umožní vybrat nejen název, který bude vystihovat sílu našeho týmu, ale také posílí pouto mezi studenty a univerzitním sportem. A až hokejový tým vznikne, jste srdečně zváni se hokejových akcí VŠE účastnit! Přijďte fandit a zavzpomínat tak na svá studentská léta.

V dotazníku najdete několik návrhů na jména pro náš nový hokejový tým. Každý hlas má váhu a každý názor nám pomůže vytvořit jméno, které bude spojovat a motivovat. Věříme, že náš tým bude nejen zárukou sportovního úspěchu, ale i symbolem unity a hrdosti naší univerzity. 

Nový univerzitní hokejový tým VŠE