20. května: Kurz Mistrovství online marketingu s Janem Marešem

Provozujete web nebo e-shop? Jan Mareš vám poradí, jak proměnit vaše návštěvníky v zákazníky!

V době, kdy žijeme více online než offline, se zvyšují nároky na komunikační kampaně značek. Snadněji než jindy nakupujeme v e-shopech a získat zákazníky pro svoji značku v obrovském konkurenčním prostředí není jednoduché.

Institut managementu Fakulty podnikohospodářské na VŠE i v letošním roce otevírá praktický kurz Mistrovství online marketingu vedený zkušeným odborníkem Ing. Janem Marešem z Katedry podnikání na VŠE. V online marketingu působí již od roku 2004 a specializuje se zejména na SEO a obsahový marketing. V pedagogické praxi se zaměřuje na marketingovou komunikaci pro start-upy a pomáhá začínajícím projektům získat první zákazníky.

Zájemci budou moci čerpat z letitých zkušeností Ing. Mareše a naučí se např. řídit tvorbu obsahu webu, zlepšit viditelnost ve vyhledávačích a získat návštěvnost díky inbound marketingu, linkbuildingu a také PPC reklamě. Zároveň si odnesou praktické rady, jak přeměnit návštěvníky na zákazníky prostřednictvím e-mailových kampaní a v neposlední řadě jak měřit úspěch svých kampaní.

Loňský absolvent kurzu Jan Prokop, online marketing specialista ve společnosti Aira GROUP, uvedl: „Na kurzu jsem pochopil, jak důležitou roli hraje u e-shopů linkbuilding a jejich odkazová strategie. Naučil jsem se používat nástroje, které tyto ukazatele měří, což se při provozování jakéhokoliv webu velmi hodí. Kurz nás namotivoval objednávat články na různých webech, odkud získáváme velmi kvalitní návštěvnost. Kurz mi pomohl rozšířit náš marketingový mix, což se nám vyplácí hlavně z toho důvodu, že získáváme nové zákazníky za nízkou cenu.“ 

Kurz se uskuteční 20. 5. 2020 na VŠE, pokud současná situace umožní osobní setkání účastníků a lektora. V opačném případě proběhne kurz online. Absolventi VŠE mohou uplatnit slevu 10 % z ceny kurzu.

Kurz je vhodný pro marketingové manažery zodpovědné za online kanály, stejně jako pro podnikatele, kteří potřebují sami provádět marketingové aktivity. Další informace a registrační formulář najdete na webu kurzů FPH VŠE.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

Tým Institutu managementu FPH VŠE
E-mail: hana.dvorakova@vse.cz