Absolventská středa: Trh nemovitostí – přehřátí nebo kolaps? /2. 11./

Zveme vás 2. listopadu od 18:00 na hybridní přednášku (online/osobní účast) v rámci projektu Absolventské středy na téma „Trh nemovitostí: přehřátí nebo kolaps?“, kterou povede Miroslav Linhart*, absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze a odborník v oblasti nemovitostí. Událost organizuje Absolventské centrum VŠE ve spolupráci s Fakultou financí a účetnictví.

Po akci se uskuteční neformální setkání s drobným rautem.

Kdy: středa 2. listopadu 2022, od 18:00 hod
Kde: osobně v RB 211 na VŠE / online v MS Teams
Nutná bezplatná registrace předem zde

Zaměření přednášky:

  • Je trh nemovitostí přehřátý?
  • Hrozí kolaps?
  • Jak se budou vyvíjet úrokové sazby?
  • A změní se dostupnost hypoték?

Tyto i další související otázky se svou přednáškou pokusí zodpovědět Miroslav Linhart, vedoucí partner oddělení finančního poradenství společnosti Deloitte.

*Medailonek Miroslav Linhart

Ve společnosti Deloitte Česká republika je vedoucím partnerem oddělení finančního poradenství, kde současně vede oblast poradenství v oblasti nemovitostí. Specializuje se na služby corporate finance zaměřené na nemovitostní transakce, oceňování nemovitostí, komerční due diligence, analýzy trhů a vyhledávání akvizičních cílů, ekonomické studie proveditelnosti nebo přípravu investičních a obchodních plánů. Miroslav je certifikovaným účetním znalcem ve Velké Británii (ACCA), publikuje články v ekonomických a odborných médiích a je častým hostem odborných konferencí.

Více o projektu Absolventské středy

Těšíme se na setkání!