Absolventská středa: Jak dělat sexy a zisková řešení pro zákazníky a zaměstnance ve velkých bankách /11. 5./

Zveme vás 11. května od 18:00 hod na HYBRIDNÍ přednášku (online/osobní účast*) v rámci projektu Absolventské středy na téma „Jak dělat sexy a zisková řešení pro zákazníky a zaměstnance ve velkých bankách“, kterou povede Libor Hykeš**, člen týmu Customer & Digital v KPMG. Po akci se uskuteční neformální setkání s drobným rautem.

Kdy: středa 11. května 2022, od 18:00 hod
Kde: osobně v RB 211 na VŠE / online v MS Teams
Nutná bezplatná registrace předem zde

Více o projektu Absolventské středy
Těšíme se na setkání!

Anotace přednášky: Skloubit dohromady inovaci, zkušenost klientů i zaměstnanců, data a to celé udělat rychle a s výhledem většího zisku je oříšek většiny velkých firem v „době zákazníka“ a dnešní tržní ekonomiky na steroidech. Přijďte se podívat a prodiskutovat jak jsme pomohli dvěma velkým bankám ve Velké Británii (Virgin Money, HSBC) se s tím poprat. Ukážeme si naši filozofii i konkrétní řešení např. pro úsporou 50 % telefonátů k pochybným transakcím a zároveň zlepšení zkušenosti nebo s úspory 25 % času korporátních bankéřů a současnou zvýšenou úspěšnost prodeje a vztah s klienty.

** Medailonek  Libor Hykeš 

Libor Hykeš je součástí týmu Customer & Digital ve společnosti KPMG v Praze, který má na starosti zákaznickou a zaměstnaneckou zkušenost, inovace a digitalizaci od nápadů až po hotová řešení.

* Na základě režimových covid opatření ve vnitřních prostorách VŠE.