Absolventská středa: Strategie úspěchu nejen v podnikání /21. 9./

Zveme vás 21. září od 18:00 na hybridní přednášku (online/osobní účast*) v rámci projektu Absolventské středy na téma „Strategie úspěchu nejen v podnikání“, kterou povede Simona Kijonková**, absolventka Fakulty podnikohospodářské. Po akci se uskuteční neformální setkání s drobným rautem.

Kdy: středa 21. září 2022, od 18:00 hod
Kde: osobně v RB 101 na VŠE / ONLINE v MS Teams
Nutná bezplatná registrace předem zde

Zaměření přednášky: Chcete být úspěšní, a to jak v pracovním, tak i v osobním životě? Realizovat velké projekty a nápady? Žít skutečně výjimečný život s velkým dopadem na své okolí, a přitom si zachovat duševní klid, nacházet čas na záliby a nevyhořet? Přijďte si poslechnout životní příběh Simony Kijonkové, zakladatelky Zásilkovny a CEO skupiny Packeta a jedné z nejvlivnějších podnikatelek v České republice.

Více o projektu Absolventské středy

Těšíme se na setkání!

 

** Medailonek Simona Kijonková

Simona Kijonková je považována za první dámu e-commerce v ČR. V r. 2010 založila společnost Zásilkovna a vybudovala z ní mezinárodní logistickou firmu s obratem 2,5 miliardy korun. Aktuálně stojí v čele holdingu Packeta, což je 14 firem, kam spadá i česká Zásilkovna, a řídí více než 1500 zaměstnanců. Za svou činnost získala řadu ocenění. Stala se EY Podnikatelem roku 2017 hl. m. Prahy, zvítězila v žebříčku TOP Podnikatelka roku 2018 vydavatelství Economia, za rok 2020 se umístila na druhé příčce. Již řadu let se pohybuje na předních místech žebříčku nejvlivnějších žen Forbes.

* Na základě režimových covid opatření ve vnitřních prostorách VŠE.