3. listopadu 2021 ONLINE Absolventská středa: Zlato, diamanty a data. Jak se těží, obchodují a kdo z nich bude profitovat?

Zveme vás 3. listopadu od 18:00 na ONLINE přednášku v rámci projektu Absolventské středy na téma „Zlato, diamanty a data. Jak se těží, obchodují a kdo z nich bude profitovat?“, kterou představí Martin Ondáš*, spoluzakladatel firmy BizMachine.

Kdy: středa 3. listopadu 2021, od 18:00
Kde: ONLINE v MS Teams zde
Nutná bezplatná registrace předemzde

Sledujte vždy před osobní návštěvou VŠE aktuální informace ke koronaviru ZDE.

Na přednášce se dozvíte mimo jiné i odpovědi na otázky:

  • Co mají společného Klondike, Tiffany a “Data byznys“?
  • Jak se Vy zapojíte do trhu s daty a jak budete profitovat z datové revoluce?
  • Jaké jsou příležitosti pro firmy, které si myslí, že se jich to netýká??

 

Více o projektu Absolventské středy zde.
Těšíme se na setkání!

 

Medailonek Martin Ondáš

Martin je spoluzakladatelem firmy BizMachine, která poskytuje B2B organizacím data o jejich trhu a nových obchodních příležitostech. BizMachine buduje big data technologii postavené na umělé inteligenci, která zpracovává informace o milionech firem z více než 100 datových zdrojů. Martin založil BizMachine po zkušenostech v McKinsey, kde byl partnerem v technologické oblasti. Před tím 10 let sbíral zkušenosti v softwarové branži v Německu a v kalifornském Silicon Valley, kde pracoval pro SAP v oblasti softwarového vývoje a produktového manažmentu. Martin absolvoval MBA studium na INSEADu. Když nepracuje a není s rodinou, jezdí na horském i silničním kole, nebo vyráží do hor na lyže.