26. února 2020 Absolventská středa: Můžeš (po)dělat cokoli

Zveme vás 26. února od 18:00 na přednášku v rámci projektu Absolventské středy na téma „Můžeš (po)dělat cokoli“, kterou představí Miky Škoda*, autor knihy „Můžeš (po)dělat cokoli“, zakladatel X-Challenge a LeapMakers.

Kdy: středa 26. února 2020, od 18:00
Kde: v Rajské budově v aule RB 211 na VŠE na Žižkově
Bezplatná registracezde

Anotace přednášky:
Prázdných slov o instantním úspěchu a štěstí je na světě mnoho. Co ale odvrácená strana věci? Za každým úspěchem stojí nespočet pádů, celé podnikání je o odolnosti v překonávání překážek. Jak je zvládnout a nevyhořet?

Všichni máme ozkoušené, že motivační videa a pozitivní myšlení samy o sobě k úspěchu nestačí. Jak si udržet zdravý nadhled, který nám pomůže se vydrápat z nezdarů a zároveň neusnout na vavřínech?

Na příkladech z Mikyho osobního i podnikatelského života se dozvíte:
– k čemu může být užitečné se týden nudit, navíc v absolutní tmě?
– jak nekonečné (a zbytečné) může být hledání dna?
– jak se vypořádat s tím, že za hodinu umřeš? Dá se to vůbec?
– jak najít svůj potenciál na cestách?
– jak v sobě najít odvahu ke zranitelnosti a k čemu je to užitečné?

Přijďte na přednášku, kde nebudete celou dobu sedět na jednou místě, dostanete příležitost se projevit a potkáte lidi, kteří to mají v životě podobně jako vy.

Více o projektu Absolventské středy zde.
Těšíme se na setkání!

 

Medailonek Miky Škoda
Miky je podnikatel, dobrodruh a zakladatel X-Challenge, kde už 6 let spolu s týmem inspiruje účastníky k překonání na první pohled nesplnitelných výzev po celé Evropě i u sebe doma. Oproti původnímu plánu žít na cestách se nakonec rozhodl zakotvit v ČR, aby tu svými projekty pěstoval víru v naše schopnosti a v dobré úmysly ostatních jako nejdůležitější kolektivní vlastnost, která podle něj Čechům chybí. Svoji vizi předává organizováním eventů, přednáškami na středních i vysokých školách se svojí neziskovkou, v podcastu LeapMakers, v knize „Můžeš (po)dělat cokoli“ a při mentorování podnikatelů ve spolupráci s několika akcelerátory.