Absolventská středa: Vratné lahve, aneb ženeme cirkularitu do otáček /16. 3./

Zveme vás 16. března od 18:00 na HYBRIDNÍ přednášku (online/osobní účast*) v rámci projektu Absolventské středy na téma „Vratné lahve, aneb ženeme cirkularitu do otáček, kterou povede Ing. Ladislav Jelen**, absolvent Fakulty managmentu a CSR & Community Manager ve společnosti Coca-Cola HBC CZ&SK. Přednášku uvede pan děkan doc. Ing. Vladislav Bína Ph.D (online). Po akci se uskuteční neformální setkání s drobným rautem.

Kdy: středa 16. března 2022, od 18:00 hod
Kde: osobně v RB 211 na VŠE / online v MS Teams
Nutná bezplatná registrace předem zde

Zaměření přednášky: Jak zapadají obaly do často zmiňované snahy firem o uhlíkovou neutralitu? Proč jsou zálohy na obaly tak oblíbeným tématem? Opravdu je u nás potřeba něco měnit? Jak fungují čerstvě zavedené zálohy na PET a plechovky na Slovensku? To vše a mnohem více probereme v rámci vhledu do jednoho z klíčových témat ESG strategie společnosti Coca-Cola HBC. Následnou diskuzi je možné rozšířit na další témata uhlíkové neutrality.

Více o projektu Absolventské středy

Těšíme se na setkání!

 

** Medailonek Ing. Ladislav Jelen

Jsem hrdým absolventem GaSOŠE Sedlčany a VŠE Praha. Kariérní cestu jsem začal jako Trainee. Na této pozici jsem poznal prostředí nadnárodní FMCG společnosti a agendu na oddělení PA & C. Koordinoval jsem svěřené CSR aktivity a postavil nový web společnosti. Na pozici specialisty interní komunikace jsem si vyzkoušel správu všech využívaných komunikačních kanálů. Jako EVP specialista jsem pracoval se strategií Employer Brandingu a koordinoval kampaně. Jako OD Manager jsem k agendě přibral Engagement, Onboarding a propojování manažerů. Nyní se opět věnuji CSR a komunitám.

 

* Na základě režimových covid opatření ve vnitřních prostorách VŠE.