14. listopadu Absolventská středa: „Liftago – jak se (ne)sestaví start-up“

Další přednáška v rámci projektu Absolventské středy se bude konat 14. listopadu od 18:00 hod. v prostorách Rajské budovy VŠE – učebna RB 211. Přednášku na téma “Liftago: Jak se (ne)sestaví start-up*” představí Ondřej Krátký. Více o projektu Absolventské středy zde.

Na akci je třeba se dopředu bezplatně registrovat zde.

Těšíme se na setkání

*Obsah:
Co je Liftago? Česká aplikace na objednání taxi, která pasažérům umožňuje výběr z nabídek profesionálních taxikářů podle hodnocení řidiče, času příjezdu, vozu a odhadu ceny. V Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Zlíně, Plzni, Ústí n.L., Českých Budějovicích a Bratislavě má přes 300 tisíc pasažérů, přes 1000 firemních zákazníků a 1500 profesionálních řidičů s průměrnou dostupností 5 minut. Byť je stále lokální službou, Liftago je v současnosti nejlépe hodnocenou aplikací svého druhu na světě, na Google Play i App Store a směřuje k naplnění počáteční vize: rozvoje služby, která poskytne alternativu pro vlastní osobní auto.

Vznik Liftaga začal s myšlenkou na start-up, který by zlepšoval služby městské mobility přišel Martin Hausenblas. Martin v roce 2012 našel Juraje Atlase, který kolem sebe jako ředitel začal stavět tým a technologické řešení, které v roce 2013 získalo jméno Liftago. Už v roce 2012 získal Juraj Atlas do týmu i Ondřeje Krátkého, který se stal třetím ze zakladatelů a potom, co Juraj koncem roku 2017 dokončil svou misi, předal vedení Liftaga právě jemu.