12. února 2020 Absolventská středa: Pohádky o data-driven sales

 

Zveme vás 12. února od 18:00 na přednášku v rámci projektu Absolventské středy na téma „Pohádky o data-driven sales“, kterou představí Martin Lucký*, absolvent VŠE a spoluzakladatel společnosti BizMachine.

Kdy: středa 12. února 2020, od 18:00
Kde: v Rajské budově v aule RB 211 na VŠE na Žižkově
Bezplatná registracezde

Anotace přednášky:
Dnes a denně čteme příběhy o tom, kdo všechno právě implementoval „AI-enabled CRM“, které samo zákazníky nejen identifikuje, ale rovnou je osloví, vyjedná ideální podmínky a uvaří jim kávu. Realita je však často jiná a mnoho firem se pořádně zapotí, pokud se jich zeptáte na základní věci jako je počet zákazníků nebo tržní podíl. Přijďte si poslechnout a popovídat si jak o inspirujících příbězích, tak o těch odstrašujících. O příbězích, které pan Lucký posbíral za 15 let ve společnostech od Ruska až po USA. A třeba i o tom, jestli je „sales“ dobrý kariérní krok.

Více o projektu Absolventské středy zde.
Těšíme se na setkání!

Medailonek Martin Lucký
Martin Lucký je spoluzakladatelem BizMachine, společnosti specializující se na data o firmách a jejich využití pro marketing a sales. Na VŠE absolvoval FMV a vedlejší specializaci na FIS. Také byl na studijním pobytu na Hong Kong University of Science and Technology. Prošel velkými firmami (PWC, McKinsey & Company, Google) i SME a start-upy (Mapro, Enrian, BizMachine). Žil, studoval a pracoval po celém světě, od Číny až po USA, od Švédska až po JAR. Má MBA z INSEADu. Po celou kariéru se věnuje kombinaci technologií a B2B sales.