11. listopadu 2020 ONLINE Absolventská středa: Dopad COVID-19 v B2B: Co nám říkají data?

Zveme vás 11. listopadu od 18:00 na ONLINE přednášku v rámci projektu Absolventské středy na téma „Dopad COVID-19 v B2B: Co nám říkají data?“, kterou představí Martin Lucký*, absolvent VŠE a spoluzakladatel společnosti BizMachine. 

Kdy: středa 11. listopadu 2020, od 18:00
Kde: online na Microsoft Teams zde
Návod pro připojení: zde
Nutná bezplatná registrace předemzde

Anotace přednášky:
COVID-19 si nikdo nepřál. A když už se objevil, tak jsme si přáli, aby rychle zmizel. Bohužel naše přání nebyla vyslyšena. Pro nás, co pracujeme s daty, má délka a intenzita C-19 jedno pozitivum: „v přímém přenosu“ můžeme testovat celou řadu B2B dat na makro i mikro úrovni. Která data fungují a která ne? A jak vyhodnotit mikro dopady C-19 tzv. „outside-in“? O naše zkušenosti se s Vámi rádi podělíme na Absolventské středě.

Více o projektu Absolventské středy zde.
Těšíme se na setkání!

 

Medailonek Martin Lucký
Martin Lucký je spoluzakladatelem BizMachine, společnosti specializující se na data o firmách a jejich využití pro marketing a sales. Na VŠE absolvoval FMV a vedlejší specializaci na FIS. Také byl na studijním pobytu na Hong Kong University of Science and Technology. Prošel velkými firmami (PWC, McKinsey & Company, Google) i SME a start-upy (Mapro, Enrian, BizMachine). Žil, studoval a pracoval po celém světě, od Číny až po USA, od Švédska až po JAR. Má MBA z INSEADu. Po celou kariéru se věnuje kombinaci technologií a B2B sales.